Aşkın indie sevgilim Journey önümüzdeki hafta PC kıyıları vurur 30.05.2019

Yayıncı Annapurna Interactive, nihayetinde çok beğenilen PlayStation özel macera oyunu Journey'in PC portunun çıkış tarihini açıkladı. PC kullanıcıları gelecek hafta 6 Haziran'da seminal unvanı yaşayabilecekler. Ön siparişler şu anda epic indirimlerle Epic game Store'da yayınlanıyor.

Journey 2012 yılında PlayStation 3 için ilk kez piyasaya sürüldüğünde, oyun endüstrisi çok farklı bir durumdaydı. Özellikle bağımsız sahne, ana akım başarıya dalmanın eşiğindeydi ve Journey şüphesiz bu eğilimi güçlendirmek için en önemli başlıklardan biriydi. Yolculuk olağanüstü kritik başarıya ulaştı ve hatta birçok önemli Yılın Oyunu Ödülünü kazandı.Gamer Oyuncu Koltukları

Eski, gizemli yolculuk dünyasını keşfederken kalıntıların üzerine çıkıp sırlarını keşfetmek için kumların üzerinde süzülün. Yalnız oynayın veya başka bir gezginle beraber oynayın ve engin dünyasını birlikte keşfedin. Muhteşem görseller ve Grammy adayı bir müzikal nota sahip Journey, başkaları gibi nefes kesici bir deneyim sunuyor.

Şimdi, yedi uzun yıldan sonra, çok benzersiz bir oyuncu yönüne sahip olan olağanüstü sakin macera, yepyeni bir platforma gelmek suretiyle ikinci bir kira aldı. Ve oyunu PS3'te orjinal haliyle oynayanlar bile artan çözünürlüklerde ve kare hızlarında tekrarlayabilecekler.
 
Journey ayrıca, Epic Games Store'un lansmanı sırasında geçen yılın sonlarına doğru manşetlere girdi, çünkü yalnızca Epic’in PC’deki mağazası aracılığıyla satışa sunulacaktı. İlgilenen okuyucular, ön siparişlerin artık yayınlandığını not etmelidir. Daha da iyisi, oyunun 14,99 $ düzenli bir fiyattan satılacağı sırada şu anda sadece 4,99 $ için satın alınabileceği. Bu, Epic'in ilk satışı olan Epic Mega Sale'nin bir parçası olarak geliyor. 14.99 $ veya daha yüksek satış yapan tüm oyunlar, Epic'in nezaketinde 10 $ 'dan satın alınabilir. Buradaki Epic Games Store'daki oyun sayfasına gidin ve kopyanızı daha ucuza alın.