Borderlands Studio Exec 30.05.2019

John Vignocchi stüdyoda bir yıldan az bir süre sonra Gearbox'tan ayrıldı.
Borderlands 3’ün Eylül’de serbest bırakılması öncesinde Gearbox Publishing patronu John Vignocchi gidiyor. Oyun endüstrisi gazisi Twitter'da başka bir yerde "hayalindeki iş" için Gearbox'ı terk ettiğini açıkladı..Gamer Oyuncu Koltukları
 
Vignocchi, Twitter'da, "Şirketten ayrılmak, vermem gereken en zor kararlardan biriydi ve oradaki herkesin sevgisi ve desteği olmasaydı, bunu yapmazdım." Dedi. “Bu rolü almam için beni gerçekten teşvik ettiler, çünkü yaşamda bir kez yaşanacak bir konserdi.”
 
 
Vignocchi, Gearbox'ta çalışırken, bir yıl boyunca Gearbox Publishing'de baş yapımcı olarak görev yaptığını söyledi. Özellikle Gearbox'ın kurucusu Randy Pitchford'u ve Steve Gibson'ı yayınlamak için övgüde bulunarak hem “orada çalışan tüm şaşırtıcı [geliştiricilerin] tutkusunu ve mükemmelliğini nasıl ortaya çıkaracaklarını” bildiklerini söyledi.
 
Vignocchi, Gearbox'tan sonra nereye gideceğini söylemedi, ancak yeni işinin Texas'taki Frisco'da bulunan Gearbox'a yakın olmadığını öne süren "biraz yol gezisine" gittiğini belirtti.
Vignocchi , Ekim 2018'de Disney Infinity ve diğer ürün ve projelere nezaret ettiği Disney'te uzun bir koşu yaptıktan sonra Gearbox'a katıldı . Ayrılmadan önce bir yıldan az Gearbox'ta geçirdi. Pitchford, Vignocchi'ye yeni işinde iyi dileklerini paylaştığı Twitter'daki bir yazısında Vignocchi'ye veda etti.
Şanzıman'ın bir sonraki oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC için Eylül ayında çıkacak olan Borderlands 3. Şirket kısa süre önce Borderlands 3 için her zaman değil, Pitchford ve eski çalışanlarla ilgili perde arkası tartışmalarına manşet oldu .