Death Stranding trailer 29.05.2019

Death Stranding trailer, gelecekteki POTUS'ta gerçek bir komplo, oyun ve hasta bir yanmaya sahip
Sonunda oyunun ne hakkında olduğunu gösteren Death Stranding fragmanını izle
 
Karavan , 8 Kasım 2019 tarihli uzun zamandır beklenen Ölüm Stranding'in yayınlanma tarihi ile sona ermektedir. Bundan önce, bize bir çocuk oyuncağıyla konuşan, yumuşak bir araştırmacı olarak çifte rolü olan Mads Mikkelsen'in Cliff'i hakkında bir bakış daha veriyor. Pod ve iskelet askerlerinin bir filosuna liderlik eden sert bir komutan olarak. Kendisinin daha genç bir versiyonunu Amelie (elbisedeki gizemli sarışın kadın) olarak oynayan Lindsay Wagner ve Amerika Birleşik Devletleri'nin yardımsever Başkanı Bridget’e - Sam’in "başkanını" söylediğinde kızarttığı başka bir ikili rol olabilir. kahretsin " İkinci oyuncu seçimi konusunda yanılmış olabilirim, ama kesinlikle bana benziyor.Gamer Oyuncu Koltukları
 
"İzlemek yerine oynamak" tarafında Sam'in mantıklı bir araç setinin yardımıyla bazı boşlukları kapattığını görüyoruz. Yükseklikleri tırmanmak veya boşlukları temizlemek için teleskopik merdivenleri yerleştirebilir ve uçurum kenarlarından aşağıya inmek için otomatik bağlantı rappel noktalarını düşürebilirsiniz. Ayrıca, teslimatlarınızdan sonra gelen ahbapları kapatmak için bir bavul da kullanabilirsiniz, ancak isabet alma konusunda dikkatli olun - sanki hasar alırsanız kargonuzu düşüreceksiniz gibi görünüyor. İç organlarla kaplı tanklar ve yanan iskeletler ile ürkütücü bir Dünya Savaşı sahnesinde bile kısa bir silahlı çatışma var.
 
Kısacası: Death Stranding'in ona iyi baktıktan sonra garip görünmeyeceğinden endişeleniyorsanız, korkularınızı dinlenmeye hazırlayabilirsiniz. Cehennem kadar garip ve oynamak için sabırsızlanıyorum.
 

 

Bu sadece bir başlangıç ​​- önümüzdeki haftalarda E3 2019 oyun listemizde nelerden heyecan duyduğumuzu görün . Ya da bu hafta gelecek oyunlara ve eğlenceye en son sürüm Radar videomuzu izleyin.