Halo: PC Haberleri İçin MM Bu Hafta Geliyor 30.05.2019

Halo: PC Haberleri İçin MM Bu Hafta Geliyor

Halo: Usta Şef Koleksiyonu PC'ye geliyor ve Microsoft'un derleme paketini PC'de yayınlama planları hakkında daha fazla bilgi edinmemiz uzun sürmeyecek.Gamer Oyuncu Koltukları
 
Topluluk direktörü Brian Jarrard, tasarım direktörü Max Szlagor ve STE lideri IK Grubb dahil olmak üzere 343 Endüstrinin geliştiricileri, 29 Mayıs'taki oyunun nasıl geliştiğine dair bir güncelleme sağlamak için 343 Sosyal Akışta görünecek.
 
Panelistler " Halo: Reach ve Reach ile PC'de MCC getirme yolculuğu hakkında göster ve söyle" güncellemesi yapacaklar . Etkinlik 1:30 PM PT'de başlıyor ve etkinliği Mikser'de canlı olarak izleyebilirsiniz.
Canlı yayına ek olarak, 343, Halo: Reao için Reach: MCC ve genel olarak PC için MM de dahil olmak üzere "birçok konuya" derinlemesine dalacak olan büyük bir blog yazısı planlıyor . 343, mevcut taslağın 22 sayfa ve neredeyse 6.000 kelime uzunluğunda olduğunu söylediği gibi, gerçekten büyük bir bilgi dökümü olacak .
 
Halo: MCC, aşama aşama PC'ye geliyor, paketteki her bir başlık ayrı ayrı satılıyor ve satılıyor . Bu, Halo: Reach (Xbox One'a da geliyor) ile başlar ve Halo: Combat Evolved , Halo 2 , Halo 3 , Halo 3: ODST ve Halo 4 ile PC'de devam eder. .
 
343 Endüstri aslen Halo için ilk beta sürümünü başlatmayı planladı: Nisan ayında PC'ye ulaşın, ancak olmadı . Muhtemelen yarın akış, insanların PC'de Halo: MCC oynamaya ne zaman başlayabilecekleri konusunda daha fazla cevap verecektir. En son GameSpot ile tekrar kontrol etmeye devam edin.
 
Halo Insider programına ücretsiz üye olabilirsiniz.Beta testlerine girme şansı için . Testler zamanla ek kullanıcılara geçmeden önce küçük başlayacaktır.
 

 

Diğer Halo haberlerinde, Microsoft'un önümüzdeki ay E3 2019'da Halo Infinite ile ilgili daha fazla ayrıntı paylaşacağı bildiriliyor . Daha fazlası için, GameSpot'un şu ana kadar Halo Infinite hakkında bildiklerimizi ve E3 2019'da görmek istediklerimizi inceleyin .