Pokemon Kılıç ve Kalkan Nintendo Direct Gelecek Hafta Açıklandı 30.05.2019

5 Haziran’da beklenen Switch oyunlarına bir kez daha göz atacağız.

Nintendo, 11 Haziran’da E3 2019 Direct’i tutuyor , ancak bu sunum hayranlarının gelecek ay için dört gözle bekledikleri tek şey bu değil. Fuarın ilerisinde, Nintendo ve Pokemon Şirketi, merakla beklenen Pokemon Kılıcı ve Kalkanı ile ilgili bazı yeni detayları sergileyecek özel bir Pokemon odaklı Direct yayınlıyor .Gamer Oyuncu Koltukları
 
Pokemon Direct, 5 Haziran Çarşamba günü sabah saat 6’da Bt / 09’dan ET / 2’de BST’e ayarlandı. Pokemon Company'ye göre, sunum yaklaşık 15 dakika sürecek ve yaklaşmakta olan Nintendo Switch oyunları hakkında "yeni bilgiler" ortaya çıkacak. Sen bunu canlı akışının mümkün olacak Nintendo'nun web , YouTube ve kanalları Twitch. GameSpot da bir akışa sahip olacak, böylece tam burada dinleyebileceksiniz.
Bu, Nintendo ve The Pokemon Company'nin Pokemon Sword ve Kalkanı hakkında tartışacakları ve oyunların geçtiğimiz Şubat ayında Pokemon Day'te gerçekleşen özel bir Pokemon Direct sırasında resmi olarak tanıtılmasından bu yana ilk kez tartışacak . Bu akım oldukça kısa iken, bize çok beklenen Pokemon oyunlarında ilk görünüm vermek yaptı ve oyunlar ayarı dahil olmak üzere bazı önemli ayrıntıları, ortaya - Galar bölge --ve üç yeni marş Pokemon . Ayrıca bazı sorular ortaya çıkardı .
 
Pokemon Sword ve Shield’ın yalnızca 2019’da Geçiş’e geçiş yapmak üzere başlatılması planlanıyor. Yakında serbest bırakılmaları durumunda, Nintendo’nun olduğu ve Pokemon Company’nin 11 Haziran’da resmi olarak başlayan E3 2019’daki oyunlar hakkında daha fazla bilgi paylaşacağı tahmin ediliyor. Nintendo'nun diğer Doğrudan sunumu sona eriyor. Bizim toparlama kontrol etmeyi unutmayın biz Pokemon Kılıç ve Kalkan hakkında bildiklerimizin yanı sıra, ne istediğimizi ve E3 Pokemon Kılıç ve Kalkan beklemek .
Öncesinde Pokemon Direct, Pokemon Firma yayınlanan Pokemon basın toplantısı biz de dahil olmak üzere, yeni Pokemon oyunları ve hizmetleri bir avuç hakkında bilgi rağmen, mayıs sunum Pokemon Kılıç ve Kalkan hakkında herhangi yeni ayrıntılar içermiyordu Yani 28. yeni Switch için Dedektif Pikachu oyunu , daha iyi uyumanıza yardımcı olan bir Pokemon Uyku uygulaması ve Pokemon Evi adı verilen yeni bir Pokemon Bank benzeri hizmet .